KS Kuźnia Ustroń  VS  TS Podbeskidzie Bielsko-Biała II

25.05.2019, godz. 17:00

Do meczu pozostało:
2019/05/25 17:00:00
IV Liga Śląska (grupa II) - Aktualna tabela
LpNazwa klubuMPKTBWRP
1LKS Czaniec265142:181565
2KS Decor Bełk265056:351556
3LKS Drzewiarz Jasienica264944:281475
4KS Kuźnia Ustroń264851:271466
5GKS Tychy II264747:3312113
6KS Polonia Łaziska Górne254239:301267
7MRKS Czechowice-Dziedzice264145:331187
8LKS Goczałkowice Zdrój263540:34989
9TS Podbeskidzie Bielsko-Biała II263334:409611
10GKS Radziechowy-Wieprz263232:318810
11LKS Wilki Wilcza263137:469413
12MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski262937:357811
13GKS Dąb Gaszowice262533:627415
14KS Spójnia Landek252324:385812
15KP Unia Racibórz262334:505813
16KS Płomień Połomia261031:863122
Terminarz - runda jesienna
KS Kuźnia Ustroń - LKS Goczałkowice Zdrój

1:0 (1:0)
1. kolejka – 11.08.2018 (sobota), godzina: 17:00

MKO Odra Centrum Wodzisław Śląski - KS Kuźnia Ustroń

1:2 (1:1)
2. kolejka – 15.08.2018 (środa), godzina: 17:00

KS Kuźnia Ustroń - KP Unia Racibórz

1:1 (0:0)
3. kolejka – 18.08.2018 (sobota), godzina: 17:00

MRKS Czechowice-Dziedzice - KS Kuźnia Ustroń

2:2 (1:0)
4. kolejka – 25.08.2018 (sobota), godzina: 17:00

KS Kuźnia Ustroń - LKS Wilki Wilcza

3:0 (1:0)
5. kolejka – 01.09. 2018 (sobota), godzina: 17:00

GKS Tychy II - KS Kuźnia Ustroń

1:1 (1:0)
6. kolejka – 09.09. 2018 (niedziela), godzina: 11:00

KS Kuźnia Ustroń - LKS Czaniec

1:2 (1:0)
7. kolejka – 16.09. 2018 (niedziela), godzina: 16:00

GKS Radziechowy-Wieprz - KS Kuźnia Ustroń

0:0 (0:0)
8. kolejka – 22.09. 2018 (sobota), godzina: 16:00

KS Kuźnia Ustroń - GKS Dąb Gaszowice

6:1 (2:0)
9. kolejka – 29.09. 2018 (sobota), godzina: 16:00

KS Polonia Łaziska Górne - KS Kuźnia Ustroń

1:3 (0:0)
10. kolejka – 06.10. 2018 (sobota), godzina: 15:00

KS Kuźnia Ustroń - LKS Drzewiarz Jasienica

2:0 (0:0)
11. kolejka – 13.10. 2018 (sobota), godzina: 15:00

TS Podbeskidzie Bielsko-Biała II - KS Kuźnia Ustroń

2:2 (2:1)
12. kolejka – 21.10. 2018 (niedziela), godzina: 15:00

KS Kuźnia Ustroń - KS Płomień Połomia

4:0 (2:0)
13. kolejka – 28.10. 2018 (niedziela), godzina: 14:00

KS Spójnia Landek - KS Kuźnia Ustroń

1:3 (0:0)
14. kolejka – 03.11. 2018 (sobota), godzina: 14:00

KS Decor Bełk - KS Kuźnia Ustroń

3:0 (3:0)
15. kolejka – 10.11. 2018 (sobota), godzina: 13:30

Terminarz - runda wiosenna
LKS Goczałkowice Zdrój – KS Kuźnia Ustroń

0:2 (0:1)
16. kolejka – 17.03. 2019 (niedziela), godzina: 13:00

KS Kuźnia Ustroń – MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski

3:1 (2:1)
17. kolejka – 23.03.2019 (sobota), godzina: 15:30

KP Unia Racibórz – KS Kuźnia Ustroń

1:5 (0:0)
18. kolejka – 30.03.2019 (sobota), godzina: 16:00

KS Kuźnia Ustroń - MRKS Czechowice-Dziedzice

2:1 (1:0)
19. kolejka – 06.04.2019 (sobota), godzina: 17:00

LKS Wilki Wilcza – KS Kuźnia Ustroń

1:0 (1:0)
20. kolejka – 13.04. 2019 (sobota), godzina: 17:00

KS Kuźnia Ustroń – GKS Tychy II

1:1 (0:0)
21. kolejka – 20.04.2019 (sobota), godzina: 13:00

LKS Czaniec – KS Kuźnia Ustroń

1:0 (1:0)
22. kolejka – 27.04.2019 (sobota), godzina: 17:00

KS Kuźnia Ustroń – GKS Radziechowy-Wieprz

2:0 (0:0)
23. kolejka – 01.05.2019 (środa), godzina 17:00

GKS Dąb Gaszowice – KS Kuźnia Ustroń

1:2 (0:1)
24. kolejka – 04.05.2019 (sobota), godzina 17:00

KS Kuźnia Ustroń - KS Polonia Łaziska Górne

2:3 (1:2)
25. kolejka – 11.05.2019 (sobota), godzina 17:00

LKS Drzewiarz Jasienica – KS Kuźnia Ustroń

2:1 (1:0)
26. kolejka – 18.05.2019 (sobota), godzina 17:00

KS Kuźnia Ustroń – TS Podbeskidzie Bielsko-Biała II

27. kolejka
25.05.2019 (sobota), godzina: 17:00

KS Płomień Połomia – KS Kuźnia Ustroń

28. kolejka
29.05.2019 (środa), godzina 18:00

KS Kuźnia Ustroń – KS Spójnia Landek

29. kolejka
01.06.2019 (sobota), godzina 17:00

KS Kuźnia Ustroń – KS Decor Bełk

30. kolejka
08.06.2019 (sobota), godzina 17:00

Sponsorzy i partnerzy KS Kuźnia Ustroń