Szanowni Państwo,

Zarząd KS Kuźnia Ustroń zachęca Państwa do nawiązania współpracy z naszym klubem.
Piłka nożna, zarówno na świecie, jak i w Polsce jest jedną z najpopularniejszych dyscyplin sportowych, bez wahania można stwierdzić że uprawia ją kilka milionów Polaków i coraz częściej Polek.
Warto podkreślić fakt, że piłka nożna w Ustroniu ma również wieloletnie, już ponad 95 letnie tradycje.
Wraz ze zmianą Zarządu, która nastąpiła w 2011 roku, klub obrał nową strategię zarządzania. Naszą ideą jest szkolenie dzieci i młodzieży zachowując indywidualne podejście do każdego młodego piłkarza, jak również rozwijanie ogólnej sprawności fizycznej. Jako potwierdzenie rozwoju klubu stanowi liczba grup młodzieżowych, liczba dzieci i młodzieży trenującej w naszym klubie, a ich osiągnięcia, mniejsze i większe sukcesy są wartością dodaną i potwierdzeniem ciężkiej pracy i jej efektów. Warto stawiać na dzieci i młodzież – to nasza przyszłość!
Odbudowaliśmy również drużynę seniorów, głównie pod kątem kontynuacji szkolenia, ale również z uwagi na oczekiwania mieszkańców naszego miasta i tradycje klubu. Drużyna „zadomowiła” się już w rozgrywkach IV ligi.
Na chwilę obecną treningi prowadzone są w 9 grupach wiekowych a nasza kadra trenerska składa się z wykwalifikowanych instruktorów, trenerów, posiadających certyfikaty szkoleń ogólnopolskich i międzynarodowych konferencji.
Sytuacja ekonomiczna, jak również nasze aspiracje do ciągłego rozwoju zmuszają nas do ciągłego pozyskiwania nowych źródeł finansowania.
Nasza propozycja współpracy została tak skonstruowana, aby każda firma mogła znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Pakiety sponsorskie obejmują możliwość bycia Sponsorem Strategicznym, Sponsorem Złotym, Sponsorem Srebrnym, Partnerem Klubu, Partnerem Wspierającym.
Żywimy głęboką nadzieję, wsparcie naszego klubu znajdzie miejsce wśród celów marketingowo-reklamowych Państwa firmy, a ewentualna współpraca, na którą to bardzo liczymy przyniesie wymierne korzyści zarówno Państwu, jak i naszemu klubowi.
Z poważaniem
Zarząd KS Kuźnia Ustroń
Zapraszamy do kontaktu: 881 611 200