Szanowni Państwo,

Klub Sportowy Kuźnia Ustroń to klub z dużymi tradycjami, sięgającymi 1922 roku. Obecnie w klubie szkoli się ponad 240 zawodników i zawodniczek pochodzących głównie z Ustronia oraz pobliskich miejscowości. Głównym celem naszego klubu jest szkolenie dzieci i młodzieży, zachowując przy tym najwyższe standardy. Nasza Akademia Piłkarska to 9 grup wiekowych, począwszy od Piłkarskiego Przedszkola (dla dzieci od lat 3), Skrzaty, Żaki, Orliki, Młodzicy, Trampkarze, Juniorzy, Drużyna Żeńska oraz Seniorzy. Wszystkie drużyny mające swe ligi, są do nich zgłoszone, biorą czynny udział w rozgrywkach. Poprzez treningi propagujemy zdrowy i aktywny tryb życia a współzawodnictwo ligowe zaszczepia ducha walki sportowej, uczy szacunku do przeciwnika, dzieci i młodzież mają możliwość poczuć smak zwycięstwa i gorycz porażki.
Nadrzędnym celem Klubu jest jednak, oprócz czynnego udziału w rozgrywkach ligowych, jest rozwój sportowych pasji u najmłodszych oraz wychowywania dzieci i młodzieży w duchu sportowej rywalizacji. Jak Państwo wiecie, każda działalność wiąże się jednak z ogromnymi potrzebami finansowymi. Jesteśmy świadomi, że bez pomocy ludzi dobrej woli, wszelkie zakładane cele są trudne do zrealizowania. Dodatkowo, nasze aspiracje co ciągłego rozwoju zmuszają nas do pozyskiwania nowych źródeł finansowania.
W dalszej części prezentujemy Państwu ofertę sponsorską, w której zawarto propozycje współpracy tak, aby każda firma mogła znaleźć coś odpowiedniego dla siebie.
Żywimy głęboką nadzieję, że niniejsza oferta znajdzie uznanie w Państwa oczach oraz miejsce wśród celów marketingowo-reklamowych Państwa firmy, biorąc pod uwagę fakt, że na mecze naszej drużyny rozgrywane przy ul. Sportowej przychodzi 300-500 osób, a ewentualna współpraca, na którą bardzo liczymy przyniesie wymierne korzyści zarówno Państwu, jak i naszemu klubowi.
Żywimy głęboką nadzieję, wsparcie naszego klubu znajdzie miejsce wśród celów marketingowo-reklamowych Państwa firmy, a ewentualna współpraca, na którą to bardzo liczymy przyniesie wymierne korzyści zarówno Państwu, jak i naszemu klubowi.
Z poważaniem
Zarząd KS Kuźnia Ustroń
Zapraszamy do kontaktu: 881 611 200