Dziękujemy wszystkim sponsorom, partnerom wspierającym, partnerom technicznym,
partnerowi medialnemu oraz oficjalnemu dostawcy wody za wspieranie naszego klubu.
Cieszymy się, że są wśród nas ludzie wspierający rozwój ustrońskiego sportu,
dzięki którym możliwa jest realizacja naszych zamierzeń i celów.
Żywimy głęboką nadzieję, że będziecie Państwo z nami w kolejnych latach,
przyczyniając się do dalszego rozwoju naszych wychowanków.

Sponsorzy:

Promot Zakłady Metalowe Sp. z o.o.

Promot-Zakłady Metalowe Sp. z o.o. jest producentem kutych elementów metalowych wykonywanych wraz z obróbką mechaniczną i montażem wg technicznej specyfikacji klientów. Dla celów realizacji zamówień klientów firma dysponuje: liniami technologicznymi do kucia odkuwek matrycowych (prasy do 1600T), stanowiskami obróbki mechanicznej wyposażonymi w najnowszej generacji tokarki i centra obróbcze sterowane numerycznie (CNC), narzędziownią, laboratorium pomiarowym. Promot jest spółka rodzinną z polskim kapitałem, której udziałowcy osobiście angażują się w bieżące zarządzanie.

https://promot-zm.com

Sigma Li – Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe
SIGMA-Li Spółka Jawna Wiejacha

Firma PPUH SiGMA-Li Sp. J. Wiejacha jest producentem kompletnych systemów do instalacji c.w.u., c.o. płaszczyznowego i grzejnikowego, nastawionym na bezpośrednią współpracę z dystrybutorami. W branży instalacji zgrzewnych firma posiada długoletnią historię, gdyż jako jedni z pierwszych w kraju zajęła się produkcją kompletnego systemu instalacyjnego z tworzyw sztucznych.

https://strefadystrybutora.sigmali.pl/Sigma-Li

Miasto Ustroń

Miasto Ustroń jest sponsorem, które oprócz dotacji celowej, widząc konieczność rozwoju infrastruktury sportowej zainwestowało środki finansowe w budowę nowego, reprezentacyjnego stadionu z zapleczem socjalnym oraz z infrastrukturą parkingową.
Dotacja celowa z budżetu miasta przyznawana jest na zadania:
1. Szkolenie drużyny juniorów, trampkarzy, młodzików, żaków i drużyny naborowej oraz skrzatów w piłce nożnej w KS „Kuźnia Ustroń”, udział w rozgrywkach ligowych, sparingach i turniejach.
2. Szkolenie drużyny seniorów w piłce nożnej w KS „Kuźnia Ustroń”, udział w rozgrywkach ligowych, sparingach i turniejach.

http://ustron.pl

Perła Beskidu

Noclegi w Ustroniu w obiekcie Perła Beskidu to niezapomniane przeżycia w malowniczym położeniu – u zbocza góry Równica. Perła Beskidu w Ustroniu to przygotowane dla naszych gości pokoje dwu- oraz czteroosobowe, restauracja, Strefa SPA, gabinet Wellness oraz dwie sale konferencyjne.

http://perlabeskidu.pl

Ustronianka

Ustronianka Sp. z o.o. to ogólnopolski producent wód mineralnych i napojów. Strategia firmy oparta jest na trzech kluczowych elementach: innowacji, kreatywności i funkcjonalności, które prowadzą do uzyskania stałego wzrostu oraz osiągnięcia założonych celów. Ustronianka to w pełni Polska, rodzinna firma, zatrudniająca blisko pół tysiąca pracowników, która posiada trzy zakłady produkcyjne zlokalizowane na południu kraju oraz sześć centrów dystrybucji wody w systemie galonowym, co zapewnia jej ugruntowaną pozycję na rynku.

http://www.ustronianka.com.pl
Partnerzy:

Firma Partick

Firma „Patrick L’Esprit du Sport”, będąca początkowo firmą francuską, została założona w 1892 roku przez Patricka Benetau. Firma, przez stulecie swojego istnienia, była powszechnie znana a jej wyroby były znane nie tylko w świecie piłarskim (tacy gracze jak m.in. Platini, Keegan, Papin czy Laudrup korzystali z obuwia Patrick), ale również w siatkówce, rugby, kolarstwie czy squashu.

http://patrick.com.pl
Patronat medialny:
Partnerzy techniczni:

Spider Design

Agencja reklamowa Spider Design to studio, tworzone przez kreatywny zespół fachowców posiadających wieloletnie doświadczenie zdobyte na rynku polskiej reklamy. Jesteśmy agencją, która rozwiąże Państwa problem kompleksowo. Nasza miłość do dizajnu, sztuki i kreatywnego myślenia, pozwala nam projektować dla różnych środków przekazu. Dysponujemy szerokim wachlarzem usług. Nie ogranicza nas medium. Każde zlecenie naszego Klienta rozpatrujemy kompleksowo, dostosowując odpowiednie narzędzia do stworzenia najlepszego rozwiązania. Wiedza naszego zespołu pozwala na tworzenie skutecznych rozwiązań bez ograniczeń platformowych.

http://spiderdesign.pl

Restauracja Pozytyw

Restauracja z bogatym menu, w którym każdy znajdzie z pewnością coś dla siebie, na „duży i mały głód”. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów i zapotrzebowaniu rynku Pozytyw oferuje obiady dnia, jak również dowóz pod wskazany adres.

http://www.restauracjapozytyw.pl