KS Kuźnia Ustroń   

4 Liga gr. 2 (Śląski ZPN) – przerwa zimowa

Drużyna seniorów - IV Liga
Trener
MATEUSZ ŻEBROWSKI
Data urodzenia: 14.09.1983
Licencja: UEFA A
Trener bramkarzy
GRZEGORZ PIOTROWICZ „KULI”
Data urodzenia: 22.05.1971
Licencja: UEFA C
Kierownik drużyny
DARIUSZ CZYŻ „DAJO”
Data urodzenia: 18.08.1987r.
Bramkarze
MICHAŁ SKOCZ „CHUDY”
Data urodzenia: 07.03.2000r.
Ostatni klub:
MFK Karwina
BARTOSZ SEKUŁA
Data urodzenia: 09.10.2000r.
Ostatni klub:
Górnik Zabrze
Obrońcy
DAMIAN MADZIA „MADŻIS”
Data urodzenia: 28.12.1985r.
Ostatni klub:
KS Kuźnia Ustroń
KONRAD PALA „KONO”
Data urodzenia: 21.01.1994r.
Ostatni klub:
LKS Drzewiarz Jasienica
MICHAŁ PSZCZÓŁKA „BZYKU”
Data urodzenia: 05.07.1990r.
Ostatni klub:
TS Piast Cieszyn
ANTON FIZEK „FIZO”
Data urodzenia: 11.11.1985r.
Ostatni klub:
LKS Drzewiarz Jasienica
ARKADIUSZ TRYBULEC „TRYBI”
Data urodzenia: 15.09.1992r.
Ostatni klub:
LKS Wisłok Wiśniowa
ALAN CIEŚLAR
Data urodzenia: 14.02.2002r.
Ostatni klub:
KS Kuźnia Ustroń (wychowanek)
JAKUB BUJOK
Data urodzenia: 26.05.2003r.
Ostatni klub:
KS Kuźnia Ustroń (wychowanek)
Pomocnicy
TOMASZ CZYŻ
Data urodzenia: 28.02.1990r.
Ostatni klub:
LKS Drzewiarz Jasienica
DARIUSZ CZYŻ „DAJO”
Data urodzenia: 18.08.1987r.
Ostatni klub:
KS Kuźnia Ustroń
BARTOSZ ISKRZYCKI „ISKRA”
Data urodzenia: 12.09.1995r.
Ostatni klub:
BKS Bielsko Biała
KONRAD KUDER „KUDI”
Data urodzenia: 26.01.1996r.
Ostatni klub:
LKS Drzewiarz Jasienica
ARKADIUSZ JAWORSKI „JAWOR”
Data urodzenia: 24.05.1998r.
Ostatni klub:
TS Podbeskidzie
DARIUSZ RUCKI „DONIU”
Data urodzenia: 15.05.1988r.
Ostatni klub:
WSS Wisła
JAKUB WOJTYŁA
Data urodzenia: 27.05.2000r.
Ostatni klub:
MRKS Czechowice-Dziedzice
MYKHAILO LAVRUK „MIKI”
Data urodzenia: 28.02.1996r.
Ostatni klub:
KS Spójnia Landek
JAKUB WALICZEK
Data urodzenia: 01.02.1997r.
Ostatni klub:
LKS Drzewiarz Jasienica
Napastnicy
MICHAŁ PIETRACZYK „PIETRAS”
Data urodzenia: 28.02.1988r.
Ostatni klub:
WSS Wisła
ADRIAN SIKORA „SIKI”
Data urodzenia: 19.03.1980r.
Ostatni klub:
GKS Piast Gliwice
MAKSYMILIAN WOJTASIK „MAKS”
Data urodzenia: 09.02.1993r.
Ostatni klub:
LKS Drzewiarz Jasienica
PAWEŁ SĘKOWSKI „SĘKI”
Data urodzenia: 02.02.1994r.
Ostatni klub:
KS Płomień Połomia
Sponsorzy i partnerzy KS Kuźnia Ustroń